Dopravníkové systémy

Prosím vyberte si z nabízených řešení dopravníkových systémů:

Přejít na sortiment značky E-M-M-A

Co nabízíme :: Článkové dopravníkové systémy

Naše firma dodává a instalujeme modulární, článkové dopravníkové systémy E-M-M-A od stejnojmenné firmy E-M-M-A GmbH. S touto firmou nejen že úzce spolupracujeme, ale zároveň jsme její výhradní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku.

S ohledem na „modularitu“ lze v případě potřeby dopravníkový systém rozšiřovat společně s růstem Vaší firmy. Finanční prostředky, které v prvotním nákupu do modulárního systému investujete, se při nové úpravě stávající linky v budoucnu zhodnotí. Vaše náklady se tak ušetři využitím stávajících komponent. Na rozdíl od standardních dopravníků, u modulárních dopravníkových systémů se při jakékoliv změně layoutu linky pouze přikoupí chybějící komponenty.

Technologie modulárních dopravníkových systémů tak se svoji širokou nabídkou standardních komponent a příslušenství přináší velké výhody nejen při konstrukci a zpracování projektu, ale zejména při následné úpravě a modifikaci již instalované výrobní linky. Vedle toho použití standardních komponent zkracuje jak čas potřebný pro zpracování projektu, tak také náklady na samotnou montáž.