Dopravníkové systémy
E-M-M-A


Co nabízíme :: Dopravníkové systémy :: E-M-M-A GmbH

Relativně mladá rakouská společnost E-M-M-A GmbH je úzce spjata se společností AMH -FFT GmbH, která na trhu samostatně působí od roku 1980 a jejíž kořeny nepřímo sahají až k roku 1947. Vývoj firmy postupně procházel od obchodní agentury až po engineeringovou společnost, zabývající se materiálovým tokem ve výrobě, včetně jeho automatizace.

EMMANa základě zákaznického průzkumu, prováděného v roce 2008, byla firma AMH-FFT GmbH svými zákazníky velice kladně hodnocena, nicméně cena doposud integrovaných modulárních dopravníkových systémů byla silně kritizována. Neboť intenzivní jednání se stávajícím dodavatelem nevedlo k uspokojivému výsledku, firma se rozhodla po zralé úvaze zahájit vývoj a výrobu vlastního systém pod obchodním označením E-M-M-A. Více jak desetileté zkušenosti v používání plastových řetězů, hliníkových profilů a aplikačního know-how tak vytvořily základ k tomuto vývoji.

S ohledem na lepší orientaci zákazníků ve jménech a označeních byla od počátku roku 2011 založena nová společnost nazvaná E-M-M-A GmbH, která plně převzala výrobu a distribuci tohoto nového produktu.

Systém E-M-M-A má dnes více než 400 druhů typizovaných komponent. Skládá se z mnoha druhů a typů plastových článkových řetězů, hliníkových profilů, zatáček, pohonných jednotek, bočních vedení atd. Jeho hospodárnost se rovněž ukazuje v tom, že jednotlivé díly lze bez problému integrovat do mnoha stávajících, již instalovaných systémů, čímž zachováváme hodnotu do té doby pořízené investice.

Hlavním předpokladem pro rentabilitu je rovněž kvalita komponent a tím pádem celého systému. Z tohoto důvodu byl systém E-M-M-A rovněž testován státní zkušebnou TGM ve Vídni s velice dobrými výsledky.

E = Ekonomická Cena je hodně důležitá. Firma E-M-M-A GmbH se proto ve své nabídce komponent modulárního dopravníkového systému soustředí pouze na to nejpodstatnější. Svým zákazníkům tak za přijatelnou cenu nabízí kvalitní komponenty, vyhovující náročným technickým požadavkům.
M = Modulární Typizované komponenty jsou stavebním kamenem celého modulárního systému. Modularita je výhodná nejen v případě nových instalací, ale zejména při následné úpravě či opravě.
M = Multifunkční Modulární článkové dopravníky nacházejí stále nová a nová uplatnění. Komponenty E-M-M-A se tak používají jak při výrobě ložisek či klikových hřídelí, tak také při dopravě nábytkového kování, sklenic s včelím medem, krabiček s baleným čajem nebo čokolády.
A = Automatizace Komponenty E-M-M-A jsou symbolem individuální automatizace výroby dle Vašich podmínek a požadavků.

Produktové řady dopravníkových systémů E-M-M-A

E-M-M-A A04 E-M-M-A A06 E-M-M-A A08 E-M-M-A A10